Pojeď na cyklovýlet s HC Orlová!

Tomáš Salamon, 21.04.2016 HC Orlová pořádá cyklovýlet na Javorový a zve všechny fanoušky i malé Orlíky a jejich rodiče, aby se přidali. Pojďte si s námi užít trochu zábavy a ještě u toho udělat něco pro své tělo!

Odjezd je 14.5. v 9:00 od zimního stadionu. Kdo si netroufne na celou trasu, může se přidat v 10:45 na parkovišti pod Javorovým vrchem, odkud společně v 11:00 vyrazíme nahoru. I zde platí, že kdo by usoudil, že je výjezd nad jeho síly, může využít lanovku, která jej i s byciklem dopraví nahoru. Budeme rádi za každého člena výpravy, který se k nám přidá na libovolně dlouhý úsek výletu. Společně si užijeme spoustu zábavy a uděláme něco pro své zdraví. Oblečení s klubovými motivy je vítáno.