Prohlášení Daniela Marosze ke konci sezony

Petr Sobol, 13.03.2018 Orli byli nažhavení, chtěli uspět, bojovali, se Studénkou ale prohráli tři zápasy v řadě a ztratili finálovou sérii. Na závěr navíc schytali debakl 2:12 a hodně lidí se ptá, co se to vlastně stalo?! „Hrozně nás to mrzí, strašně jsme chtěli vyhrát, navíc před domácími diváky. Věřili jsme, že sérii ještě otočíme a finále vyhrajeme. V závěru sezony se povedlo vrátit fanoušky na domácí stadion a my jsme se jim chtěli odvděčit. Studénka bohužel byla lepší a poslední zápas nám vůbec nevyšel. Přišlo to v nejhorší možný okamžik, sami nechápeme, co se to v pondělí stalo. Omlouváme se, ale nevěšme hlavy, sezona přece nebyla vůbec špatná. Moc vám děkujeme za podporu,“ uvedl trenér a prezident klubu Daniel Marosz.