Kopřivnice? Chceme jim oplatit poslední porážku, říká Adam Spálovský

Petr Sobol, 07.11.2018 Orli za sebou mají smolný zápas. Proti favorizovanému Žďáru nad Sázavou vedli o dvě branky, měli i další šance, nakonec ale o gól prohráli. Teď je před nimi zápas s Kopřivnicí, které má Orlová co vracet. První zápas totiž tým z města Tatry vyhrál 10:4. Ještě před sobotním duelem jsme vyzpovídali devatenáctiletého beka Adama Spálovského.

Proti Žďáru jste sehráli dobré utkání, ale nakonec nemáte ani bod. Mrzí to hodně?

Pořád nás to mrzí. Bohužel, jsou i takové zápasy.

Co podle vás rozhodlo?

Po první třetině jsme vedli 2:0. Asi jsme si mysleli, že už to pak půjde samo. Jenže Žďár zabral a utkání brzy vyrovnal.

Proti Žďáru jste si připsal druhou asistenci v sezoně. Jak hodnotíte svůj výkon?

Udělal jsem pár chyb, které už nesmím opakovat…

Do Orlové jste přišel v průběhu sezony. Jak jste se sem dostal?

Hrál jsem tady jednu sezonu už v mladším dorostu. Pan Marosz mě znal, tak jsme se rychle domluvili.

Patříte teď Orlové, nebo jste hráčem nějakého jiného klubu? Vydržíte tady do konce sezony?

Jsem hráčem Přerova, ale v Orlové bych chtěl zůstat celý ročník.

Tým se stále formuje, přichází noví hráči. Stihla už se za tu dobu udělat dobrá parta?

Dobrá parta tady byla už v době, kdy jsem přišel. A od té doby se na tom nic nezměnilo.

Teď vás čeká Kopřivnice, s čím do zápasu půjdete?

Chceme jim oplatit porážku z minulého zápasu. Porazili nás 10:4, máme co napravovat.