Hattrick? Ten jsem snad nikdy nedal, přiznal Petr Balajka

Petr Sobol, 05.04.2019 Znovu se vzpomínkami vracíme k utkání All Star. Jednou z hlavních hvězd zápasu se stal Petr Balajka. Dokonce se zdálo, že legendární útočník vstřelil první hattrick v kariéře. Jenže tak úplně to nebyla pravda…

Celá akce se náramně povedla. Souhlasíte?

Naprosto souhlasím. Myslím, že lidé i spoluhráči se náramně bavili.

Vybralo se téměř 200 tisíc. Čekali jste tak vysokou částku?

Měl jsem poloviční odhad. Že se podařilo vybrat tolik peněz, to mě stále udivuje. Ze srdce děkuji všem, kteří finančně tuto benefici podpořili, nebo přišli na zápas.

Na stadion dorazila i spousta diváků. Co jste na atmosféru říkal?

Atmosféra byla perfektní. Místy se mi zdála bouřlivější než při fotbalovém zápase Česka s Brazílií. (směje se)

Jak jste se na ledě cítil? A co říkáte na výkony vašich spoluhráčů?

Na ledě jsem se zpočátku cítil velmi dobře. S přibývajícími minutami hodně unaveně. Ale diváci mi dodali hodně energie. Před ostatními kluky smekám. Když pomyslím, že některým je přes padesát let, tak hráli opravdu jako za mlada.

Dokonce jste se blýskl hattrickem. Pamatujete si, kdy se vám něco podobného povedlo?

Hattrick jsem snad nikdy nedal. Ale musím vás zklamat, ani tentokrát to nevyšlo. Na ledě jsme byli dva hráči s číslem 23, dva góly dával Vávra - Jan Vavříček. Komentátor zápasu byl asi také unavený, nebo měl špatný výhled. (směje se)

Odehrál jste velmi dobrý zápas. Neláká vás to teď o to víc zpátky na led?

Na led mě to láká, ale jen jednou za čas a v pohodovém amatérském tempu. Už se nepotkávám s fyzičkou ani zdravím.