Muži vyjeli na led. Do přípravy se zapojili i Grepl se Štefankou

Petr Sobol, 15.08.2019 Orlovský tým, který se v příští sezoně představí v krajském přeboru, už se připravuje na nový ročník. Orli od pondělí trénují na ledě a fanoušci se mají rozhodně na co těšit. Do akce se totiž zapojila zajímavá a všem dobře známá jména.

Začněme brankáři. Branku Orlů by v příští sezoně měl hájit zkušený Urbánek, po jehož boku by měl sbírat cenné zkušenosti Křehlík. Na ledě se ale objevila i další zajímavá jména v čele se Štefankou a Greplem. Do tréninkového procesu se zapojili také Pavlas, Zientek, Zamecznik, Lenomar, Tomis, Rosůlek, Petrák, Klíma či Pacoň. "Navíc se nám ze Znojma vrátili Klus s Pišem," prozradil prezident klubu Daniel Marosz. "Uvidíme, kdo další se k nám ještě připojí," dodal.