Orlová má velký potenciál, říká posila juniorů Michal Rambousek

Kateřina Sobolová, 08.11.2019 Orlovská juniorka získala zajímavou posilu. Do Orlové přišel Michal Rambousek, kterému náramně vyšel úvodní duel v Hodoníně, ve kterém se blýskl čtyřmi body. Jak dlouho v Orlové zůstane? A jaké má šestnáctiletý útočník plány?

Co vás přivedlo do Orlové?

V Porubě jsem moc nehrál a potřeboval jsem se vyhrát, a taky se dostat do chlapů. Do Orlové mě pozval pan Marek Šinal.

Jak dlouho tady plánujete zůstat? Do konce sezony?

Nemám ještě představu, jak dlouho tady zůstanu. Ale určitě to bude déle, než do konce sezony.

Máte za sebou první zápas a hned vítězný. Jste spokojený?

Se zápasem jsem nadmíru spokojený. Jsem rád, že jsem týmu mohl pomoct čtyřmi body a ještě víc jsem rád, že jsme vyhráli.

Co od vás v Orlové očekávají?

Veliké nasazení a bojovnost. Taky prosazení zkušeností získaných ve vyšší lize.

Orlová v úvodní části sezony moc nevyhrávala. Věříte, že se to teď zlepší?

Ano, věřím, že Orlová bude vyhrávat. Má velký potenciál.

Hned několik orlovských juniorů se letos dostalo i mezi muže. Můžete si za ně zahrát i vy?

Uvidíme, jestli se dostanu i mezi muže. Záleží na tom, jak to trenér posoudí, ale budu makat, abych se tam dostal.