Na Studénku si věříme, říká Jan Korec

Petr Sobol, 18.02.2020 Základní část nedopadla tak, jak si orlovští hokejisté představovali. Orli skončili osmí a v play-off jdou na suverénního lídra ze Studénky. Ve čtvrtfinále se ale začíná od nuly a svěřenci Petra Tomise neskládají zbraně předčasně. Velká pozornost bude zaměřena také na útočníka Jana Korce, který byl v základní části nejproduktivnějším hráčem orlovského týmu.

Poslední zápas jste v omlazené sestavě prohráli. Co vám tento duel ukázal?

Ukázal nám, kdo z juniorů se nebojí a dokáže hrát za muže a taky, kteří junioři nám pomůžou v play-off.

Je za vámi základní část, která asi nedopadla podle představ, že?

Základní část nedopadla podle představ, ale tak to bohužel občas je.

V play-off jdete na první Studénku. Můžete ji překvapit?

Já si myslím, že překvapit určitě můžeme. Jak se říká, play-off je jiná soutěž, a vyhrát může každý.

Studénka jasně vládla tabulce. Přesto, věříte si? Co podle vás rozhodne?

Věříme si, že je dokážeme porazit. Podle mě rozhodne, kdo se více bude držet taktiky.

Se Studénkou jste letos třikrát prohráli. Co vám ty zápasy ukázaly?

Ukázaly nám, jaké chyby máme v obraně a co děláme špatně. Máme ty zápasy na videu, takže jsme si to prošli a pracujeme na zlepšení těchto chyb.