Stále probíhá sbírka pro rodinu Martina Mintěla

Petr Sobol, 11.01.2021 Jak už jsme vás informovali, před Vánocemi bohužel z tohoto světa navždy odešla ikona orlovského hokeje Martin Mintěl. Bývalý obránce, který toho pro orlovský hokej udělal opravdu hodně, za sebou zanechal manželku a dvě děti, a proto se vedení orlovského klubu rozhodlo, že jim pomůže.

Zorganizovala se tedy sbírka, do které se mohl připojit úplně každý, a jejíž výtěžek poté bude předán pozůstalé rodině Martina Mintěla. Dosud se vybralo už více než 23 tisíc korun, tato částka však nemusí být konečná. Sbírka potrvá ještě pár dní a ukončena bude v neděli 17. ledna, do kdy stále můžete posílat peníze na účet 107-4653420297/0100. „Děkujeme všem, kteří už přispěli, nebo ještě přispějí. Je obdivuhodné, že v této špatné a těžké době lidé nemyslí jen na sebe,“ uvedl předseda klubu Daniel Marosz.