Permanentky půjdou do prodeje ve středu!

Tomáš Salamon, 23.08.2015 Pokud patříte mezi věrné fanoušky, kteří naše zápasy navštěvují pravidelně, pak zajisté už napjatě očekáváte zahájení prodeje permanentek. Stane se tak tuto středu.

Celosezónní vstupenka na zápasy mužů letos stojí 400 Kč. Při ceně vstupného 35 Kč a čtrnácti domácích zápasech, tak ušetříte vstupné za dva a půl zápasu! V prodeji bude už od této středy (k dispozici před zápasem s Polonií bytom) a zakoupit ji budete moci jako každoročně na sekretariátu HC. Aby nedošlo k falsifikaci, je každá permenentka je opatřena pořadovým číslem, razítkem a podpisem prezidenta klubu!

Prodejní doba

• Na sekretariátu ve středu od 15:00 do 17:00
  • Po 17:00 na pokladně.
  • Dále každé pondělí a středu od 8:30 do 14:00 na sekretaritátu

Vítěz tipovačky

Loni jste zarputile tipovali v naší tipovačce a jako odměnu pro vítěze jsme tehdy slíbilo permanentku na tuto sezónu. Bylo to vyrovnané až do samého konce, ale celkovým vítězem se nakonec stal pan Miloš Cheben! Gratulujeme. Permanentku tedy obdrží zdarma po předložení občanského průkazu.