včera | Petr Sobol
Orlovským dorostencům se v posledních zápasech daří. Jejich kapitánem a jedním z tahounů je patnáctiletý útočník Pavel Makovec, který nastupuje i za juniorku a má za sebou také zkušenosti z Vítkovic. Jak ... Celý článek
17.11.2018 | Petr Sobol | TAB - ORL 4:3 pr.
Orli dnes odehráli třetí prodloužení v řadě. Zatímco ve středu doma s Šumperkem uspěli, na ledě Tábora druhý bod ztratili. Orlová přitom ještě necelých sedm minut před koncem vedla, i tak už ... Celý článek
16.11.2018 | Petr Sobol
Dosud nejdelší výjezd v sezoně čeká v sobotu hokejisty Orlové. Ti míří na led Tábora, který je ve skupině Jih aktuálně na pátém místě a na kontě má čtyři výhry. Nyní ho ... Celý článek
15.11.2018 | Petr Sobol
Hráči Orlové slaví úspěch. Hned tři z nich – obránce Adam Kropka a útočníci Vojtěch Kovařík s Janem Šmídem se dostali do nominace na třetí jednodenní kemp pro Zimní světovou univerziádu, která ... Celý článek
INFOBAR
Staň se malým Orlíkem! Více info zde.  Tábor - Orlová (17.11. od 18:00)

TV ORLOVÁ

FACEBOOK

Nájezdové drama se šťastným koncem. Orlová porazila Šumperk

Petr Sobol, 14.11.2018

Orli letos vyhráli tři zápasy. Už podruhé však uspěli proti jednomu z favoritů a zdolali Šumperk. Do utkání vstoupili lépe a vedli, Draci ale otočili skóre, jenže v poslední třetině srovnal Akhmetianov a poslal zápas do prodloužení. V tom branka nepadla, a tak rozhodly nájezdy, které dospěly až do desáté série. V té se trefil Flok, jenž zajistil Orlové bonusový bod. celý článek

Mládež ve zkratce: Mladší žáci zvládli derby v Karviné. Dorost trápil Třinec

Kateřina Sobolová, 13.11.2018

Orlovští žáci o uplynulém víkendu hráli na ledě Karviné. Zatímco ti starší i po dvou gólech Frýdy prohráli těsně 4:5, mladší vyhráli 7:3. Hattrickem se v utkání blýskl Kunčický. Uspěli i junioři, kteří přejeli Nový Jičín výsledkem 7:1. Velmi dobré utkání odehráli také dorostenci, kteří na ledě Třince sahali po nadějném výsledku, po gólu v závěrečné power-play ale padli výsledkem 3:5. U všech gólů Orlů měl prsty kapitán Makovec, který dvě branky dal a na jednu přihrál. Malicki si zase připsal bilanci 1+2. Čtvrťáci tentokrát hráli turnaj na domácím ledě a třeťáci zavítali do Třince. celý článek