včera | Petr Sobol | ORL - BEN 6:5
Orli přerušili třízápasovou sérii bez vítězství a po boji porazili Horní Benešov. Domácí do zápasu vstoupili dobře a brzy vedli o dvě branky, jenže soupeř srovnal a ve druhé třetině se dokonce ... Celý článek
05.12.2019 | Petr Sobol
Hokejisté Orlové prohráli tři zápasy v řadě a ví, že je třeba zabrat. Ideální příležitost k tomu budou mít už v sobotu, kdy na domácím ledě vyzvou soupeře z Horního Benešova. Ten ... Celý článek
05.12.2019 | Kateřina Sobolová
Také během uplynulého víkendu byli v akci orlovské mládežnické týmy. Jak si vedly? Podívejte se na náš pravidelný přehled. Celý článek
Petr Tomis má za sebou premiéru v roli hlavního trenéra orlovského týmu. Jeho svěřenci během ní padli na ledě vedoucí Studénky a nový kouč ví, že je před ním hodně práce. Co ... Celý článek

Petr Sobol, 30.11.2019

Orli se pod novým trenérem Petrem Tomisem nezvedli a na ledě lídra tabulky ze Studénky vysoko prohráli. Domácí se brzy dostali do vedení, na začátku druhé třetiny ale srovnal Zakuťanský. Jenže pak domácí dali další dvě rychlé branky a od té doby už své vedení nepustili. Orli si nakonec odvezli porážku 3:9. celý článek

Orlovou i s novým trenérem čeká bitva na ledě první Studénky

Petr Sobol, 29.11.2019

Těžší premiéru v roli hlavního trenéra mužů si snad Petr Tomis ani nemohl vybrat. Orli totiž po dvou domácích porážkách v řadě, po nichž jako hlavní trenér skončil Daniel Marosz, míří na led Studénky, která drží první místo v tabulce. Orlová je zatím sedmá a na svého soupeře ztrácí 12 bodů. Jak se jí povede na ledě lídra? Sobotní utkání začíná v 17 hodin. celý článek