včera | Kateřina Sobolová
Orli prohráli sedmkrát v řadě. Naposledy o víkendu nestačili doma nejprve na Tábor a následně na České Budějovice. Teď je navíc čeká soupeř z kategorie nejsilnějších – Šumperk. Draci vládnou celé skupině ... Celý článek
14.01.2019 | Petr Sobol
V sobotu 26.1.2019 v 9:30 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou Orlové. Klub ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na ... Celý článek
14.01.2019 | Kateřina Sobolová
Uplynulý víkend nebyli v akci jen naši muži, ale také orlovská mládež. Hned dva zápasy odehráli junioři. Ti nejprve doma porazili vysoko 7:2 Uherský Brod, v neděli však vyjeli na led brněnské ... Celý článek
Hokejisté Orlové neprochází ideálním obdobím. Prohráli už sedm zápasů v řadě, přesto stále drží dvoubodový náskok na poslední Pelhřimov. Orli naposledy doma padli 2:5 s Českými Budějovicemi. Jedním z domácích střelců se ... Celý článek
INFOBAR
Staň se malým Orlíkem! Více info zde.  Šumperk - Orlová (16.1. od 18:00)

TV ORLOVÁ

FACEBOOK

Orlová nestačila ani na České Budějovice

Petr Sobol, 13.01.2019

Uplynulý hokejový víkend Orlům vůbec nevyšel. V sobotu doma padli s Táborem a v nedělní dohrávce nestačili ani na České Budějovice. Domácí od první třetiny ztráceli a v polovině zápasu prohrávali už 0:3. Hosté si už svůj náskok hlídali a vyhráli 5:2. celý článek

Poslední třetina rozhodla. Orlová s Táborem prohrála

Petr Sobol, 12.01.2019

Hokejisté Orlové v sobotu nastoupili proti Táboru znovu v hodně okleštěné sestavě. Do zápasu však vstoupil skvěle a po pár vteřinách hry se ujali vedení. Jenže v dalších šancích selhali a hosté otočili skóre. Ve druhé třetině sice Orli srovnali, v té třetí ale dostali další dvě branky a znovu zůstali bez bodu. celý článek