včera | Petr Sobol
Orli měli nůž na krku. Kdyby ve středu doma se Studénkou prohráli, tak by měli po sezoně. Ale Orlová předvedla velmi dobrý výkon, svého soupeře znovu přehrála a dočkala se zasloužené výhry. ... Celý článek
26.02.2020 | Petr Sobol | ORL - STU 3:1
Už ve Studénce Orli hodně kousali, nedokázali však proměňovat své šance. A velmi dobrý výkon hokejisté Orlové předvedli i ve druhém čtvrtfinálovém utkání na domácím ledě, které po zásluze vyhráli. Hosté sice ... Celý článek
25.02.2020 | Petr Sobol
Úvodní zápas čtvrtfinálové série ovládla Studénka, která doma Orlovou porazila 3:1. Orli ale ukázali, že s favoritem dokážou držet krok a že ho mohou potrápit. Ve středu se hraje druhý zápas, tentokrát ... Celý článek
První čtvrtfinálový zápas vyzněl lépe pro Studénku, která Orlovou porazila 3:1. Orli ale neskládají zbraně a ve středu chtějí doma favorita porazit. Před zápasem jsme vyzpovídali jednoho z našich klíčových útočníků – ... Celý článek

Petr Sobol, 22.02.2020

Orli ve Studénce nezačali dobře a inkasovali už v první minutě. Tato branka ale hosty nerozhodila a Orlová odehrála velmi dobrý zápas. Hosté byli aktivní a bránu soupeře zasypali hodně střelami. Ujal se ale až pokus Pobuty, který v 53. minutě snížil na 1:2. Orlová to pak zkusila i bez brankáře, ale v závěrečné power play inkasovala. Odveta se hraje ve středu v Orlové. celý článek

Orlová začne čtvrtfinále v sobotu ve Studénce

Petr Sobol, 21.02.2020

Už v sobotu startuje play-off krajského přeboru. Orli zakončili základní část na osmém místě a ve čtvrtfinále je tak čeká nejtěžší možná překážka – suverénní lídr ze Studénky. Orli na Studénku letos třikrát nestačili, naposledy doma prohráli v lednu 2:4, ovšem play-off, to je úplně nová soutěž a svěřenci trenéra Petra Tomise udělají vše pro to, aby favorita série zaskočili. První zápas se hraje v sobotu v 17 hodin ve Studénce, druhý ve středu v Orlové. celý článek