Muži si proti rožnovu s chutí zastříleli

Tomáš Salamon, 10.10.2016 V zápase s Rožnovem si vše sedlo jak má. Do sestavy se vrátil Petr Prokop, který se hned zapsal mezi střelce a rozdal i gólové přihrávky. Rozstřílel se i Vít Grepl a přidaly se nové opory v čele s Juhaszem a Deutschem. Listinu střelců doplnil ještě Michal Zakuťanský. Společně se tak postarali o sedmigólový náskok, který soupeř dokázal pouze snížit jedinou brankou v závěru a Orlová tak v pohodě dokráčela pro 3 body.

08.10.2016 od 17:00

HC Orlová - HC Rožnov pod Radhoštěm 7:1 (2:0, 3:0, 2:1)

Branky a nahrávky: 15. Zakuťanský (Grepl, Prokop), 19. Kasperlík (Kytka), 29. Prokop (Zakuťanský), 30. Juhasz, 33. Deutsh, 41. Grepl (Prokop), 51. Grepl (Pavlas) - 58. Holý (Kunčický). Vyloučení: 8:8 navíc Krouda (ROZ) OT 10 + do konce a Švrček 10 OT za nesportovní chování. Využití: 0:0. Diváci: 120. Průběh utkání: 7:0, 7:1.
Orlová: Gleich (Kolář) - Štefanka, Prokop, Deutsch, Kytka, Zientek, T. Vaštík, Zamecznik, Goláb - Grepl, Pavlas, Juhasz, Kasperlík, Petrák, D. Vaštík, Rosůlek, Dýrr, Šustek, Lenomar, Kotásek, Zakuťanský
Rožnov: Mizera (Hnilica) - Švrček, Valentík, Kunčický, Holý, Blaha - Mikuš, Kroupa, Koryčanský, Švajda, Vyvíjal, Dostál, Halla, Fostašek, Mikuda, Kitzberger