Orli vezou další tři body z Horního Benešova

Petr Sobol, 01.12.2016 Orlovští hokejisté zvládli další utkání. Po pretižní výhře v derby na ledě Bohumína vyhráli i na neoblíbené půdě Horního Benešova. O výslekdu rozhodla už první třetina, kterou Orli vyhráli 4:2. V posledním dějství definitivně zlomil vzdor domácích Rosůlek a nasměroval Maroszovy svěřence k dalšímu tříbodovému zisku. Další zápas čeká v Orlovou už v sobotu, kdy na domácím ledě přivítá Nový Jičín.

30.11.2016 od 18:00

TJ Horní Benešov - HC Orlová 2:5 (2:4, 0:0, 0:1)

Branky a nahrávky: .11. Voznica (Juhász), 11. Lenomar (Petrák), 16. Kotásek (Vaštík, Rosůlek), 19. Dýrr (Goláb), 47. Rosůlek (Vaštík)
Orlová: Gleich (Urbánek) - Zientek, Štefanka, Deutsch, Zamecznik, Tomis, Goláb - Voznica, Rosůlek, Vaštík D., Pavlas, Zákuťanský, Dýrr, Lenomar, Kasperlík, Juhász, Petrák, Kotásek, Grepl,