Muži se třemi dorostenci v sestavě zdolali Rožnov

Tomáš Salamon, 29.01.2017 Vybrakovaná soupiska A mužstva dala příležitost ukázat se mladším dorostencům, kteří v letšní sezoně předvádí dobré výkony. Atmosféru prvního týmu si vyzkoušeli Břetislav Jančar, Aleš Přeček a David Machaczek. Poslední jmenovaný navíc při své premiéře zaznamenal první bod za asistenci u úvodního gólu zápasu. Orli utkání s Rožnovem vyhráli v poměru 3:2.

26.01.2017 od 18:00

HC Orlová - HC Rožnov pod Radhoštěm 3:2 (1:1,2:1,0:0)

Branky a nahrávky: 19. Petrák (Machaczek), 22. Juhász (Rosůlek, Voznica), 32. Lenomar (Petrák, Juhász) - 5. Bambuch (Krejčí, Babiš), 26. Švrček. Vyloučení: 3:4.
Orlová: Urbánek (Kolář) - Zientek, Goláb, Petrák, Juhász, Václavík, Tomis, Zámecznik, Voznica, Rosůlek, Zakuťanský, Pavlát, Dýrr, Lenomar, Přeček, Jančar, Machaczek
Rožnov: Mizera (Netolička) - Švrček, Skopal, Bambuch, Babiš, Valenčík, Vyvíjal, Dostál, Cvečka, Krejčí, Prycl, Kolíbal