MDO: Dorostenci potvrdili formu a přejeli Olomouc

Tomáš Salamon, 19.10.2015 Poté, co naši dorostenci převálcovali Karvinou, potvrdili svou formu a v sobotu si na vlastním ledě smlsli na Olomouci. Nasázeli šest branek a kaňkou na celkovém výsledku byly dva nešťastné góly z poslední minuty druhé a poslední minuty třetí třetiny.

17.10.2015 od 12:15

HC Orlová - Olomouc B 6:2 (3:0,2:1,1:1)

Branky a nahrávky: 6. Machaczek, 12. Benda (Plánka), 16. Malysz (Plánka), 27. Damps, 39. Plánka (Machaczek, Malysz), 45. Čempel (Damps) - 40. Vašíček, 60. Přibík (Skokut). Vyloučení: 3:2. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 35. Průběh utkání: 5:0,5:1,6:1,6:2.
Orlová: Piekar (Krajčiřík) - Benda, Machaczek, Jeziak, Zapletal - Jančar, Malysz, Plánka, Trčálek, Čempel, Jeník, Makovec, Damps, Kanaloš
Olomouc B: Zdražil (Kaplan) - T. Pupal, D. Pupal, Holzer, Vašíček, Bajer, Jurčka, Štepnička, Přibík, Paul, Dražen, Škokut, Kořalka, Hladiš, Kunst, Přecechtěl, Fibigr

Martin Honsa, trenér Orlové:Konečně jsme přistoupili k utkání zodpovědně hned od první minuty a vyhráli jsme první třetinu 3:0. Následně jsme přidali další branky, a zápas dovedli do vítězného konce. Škoda dvou zbytečných gólů v naší síti, které padly po individuálních chybách.