MDO: Dorostenci ztratili slibně rozehraný zápas

Tomáš Salamon, 20.11.2015 Dorostenci ve čtvrtek dohrávali jedenácté kolo s Frýdkem - Místkem. Zápas začali velmi dobře, ale bohužel je trápí vysoká marodka, což se nakonec ukázalo jako klíčové. Postupem času jim ubývaly síly a soupeř utkání dokázal otočit ve svůj prospěch.

19.11.2015

HC Orlová - HC Frýdek Místek 4:7 (3:3,1:2,0:2)

Branky a nahrávky: 2. Trčálek (Plánka). 4. Jančar, 12. Jančar (Kanaloš), 37. Plánka - 6. Demel, 8. Srníček (Chmiel), 13. Chmiel (Vlček, Srníček), 30. Chmiel (Motloch), 33. Chmiel, 50. Vlček (Motloch), 60. Vlček (Srníček, Chmiel). Průběh utkání: 2:0,2:2,3:2,3:5,4:5,4:7.
Orlová: Piekar (Krajčiřík) - Valový, Machaczek, Zapletal - Teplanský, Jančar, Kaleta, Plánka, Vjačka, Trčálek, Jeník, Kanaloš
Frýdek-Místek: Jonáš (Hubáček) - Mička, Motloch, Popelář, Řehák, Chmiel, Miklík, Srníček, Vlček, Kapitonov, Štebel, Demel, Zoubek, Škrlín, Pindel, Prokeš

Martin Honsa, trenér Orlové: Začali jsme utkání dobře, kdy jsme se ujali rychle vedení 2:0, ale pak jsme opět inkasovali po hrubých chybách. Vstupovali jsme do druhé třetiny za nerozhodného stavu, ale bohužel byl to soupeř, který tuto třetinu vyhrál 1:2. V závěru nám došly síly, které nám chyběly, abychom zápas otočili v náš prospěch. Musím pochvalit kluky za bojovnost, kterou předvedli. Bohužel se potýkýme s marodkou.