Nabízíme

Sháníme dodavatele občerstvení

Hokejový klub hledá restaurační zařízení nebo cateringovou firmu, která by výměnou za reklamu jednou za čtrnáct dní při zápasech mužů poskytovala drobné občerstvení do VIP salónku. V případě zájmu kontaktujte vedení klubu.

Partnerský program pro restaurace

HC Orlová nabízí orlovským restauracím partnerský program. Každá restaurace či pivnice, která se rozhodne podpořit orlovský hokej finanční částkou, získá kromě reklamy na našem webu, facebooku, či mantinelech i vstupenky na domácí zápasy v hodnotě poloviny věnované částky. Ty pak může rozdávat svým návštěvníkům ke každému desátému pivu, čímž si zajistí klientelu z řad našich fanoušků, kteří se budou chtít odreagovat a zároveň ušetřit za vstupné na hokej. Fanoušci svou pivnici poznají podle následujícího plakátu, který restaurace od nás obdrží! Zájemci o program mohou kontaktovat vedení klubu.

Reklamní plochy

Webové stránky

Naše webové stránky pravidelně navštěvuje přes 4000 lidí týdně! Umistěte své logo na náš web a dostaňtě se do jejich povědomí!

Sociální sítě

Na facebooku máme momentálně více než 1100 fanoušků, z nich 600 pravidelně sleduje a komentuje naše příspěvky. Díky častému sdílení našich příspěvků se dosah oslovených pohybuje mezi třemi až čtyřmi tisíci! Těm všem můžete o sobě dát vědět!

Mantinely a prostory zimního stadionu

Své logo můžete umístit i na mantinely okolo hrací plochy. Ta je po celou dobu zápasu dychtivě sledována vždy cca pětistovkou diváků, kteří při hře nepřehlédnou ani Vás!

Stejné množství očí se pravidelně obrací i k výsledkové tabuli se skóre. Okolo ní, jsou pro vás také nachystány plochy, kde můžete být vidět! Prostory stadionu navíc nenavštěvují pouze fanoušci mužského hokeje! Další stovky lidí se denně u nás protočí při trénincích mládeže a veřejném bruslení!

Průčelí zimního stadionu

I na mohutném průčelí naší haly je prostor pro vaši reklamu!

Zápasové zpravodaje

V našich zápasových zpravodajích si můžete reklamu koupit buď jednorázově, či si ji předplatit na několik čísled dopředu.

Ceny reklamních ploch jsou předmětem jednání. V případě partnerských programů nebo u významných partnerů jsou poskytovány automaticky. Umístění své reklamy projednejte s vedením klubu. Kontakt