Udělám vše pro to, abych byl přínosem, říká Nikolas Stružík

Petr Sobol, 16.10.2019 Orlová v sobotním zápase se Studénkou představila novou posilu. Na ledě se objevil útočník Nikolas Stružík, který naposledy působil v Českém Těšíně. Připsal si i bod za nahrávku, ale na utkání, které Orli prohráli 4:9, v dobrém vzpomínat nebude.

Máte za sebou první zápas v orlovském dresu. Asi se vám nehodnotí dobře, že?

Po jednom odehraném zápase nemůžu dělat nějaké závěry, navíc se špatně hodnotí zápas, který jsme prohráli, ale měli jsme proti sobě silný a sehraný tým, který využil každou naši chybu.

Utkání rozhodly rychlé góly Studénky v první třetině. Co se s vámi v té době stalo?

Dostali jsme je proto, že jsme nedokázali pokrýt hráče. Tak to prostě dopadlo, Studénka toho rychle využila.

Sice jste snížili, ale pak jste dostali tři rychlé branky. Už jste neměli síly na zvrat?

Neřekl bych, že jsme neměli síly na zvrat, ale dostali jsme se do šancí, které jsme nedokázali proměnit.

Orlová teď dvakrát vysoko prohrála. Nebude na týmu ležet deka? Neprojeví se to i na atmosféře v kabině?

Já si myslím, že nic takového nehrozí, že se spíš tým stmelí, více sehraje a bude podávat lepší a stabilnější výkony.

Orlová v krajském přeboru nebyla zvyklá prohrávat. Věříte, že se zase zvednete?

Věřím, že se zase dostaneme do starých kolejí a budeme stále lepší.

Vy jste naposledy působil v Českém Těšíně. Co vás přivedlo do Orlové?

Z časového vytížení jsem nemohl dojíždět do Českého Těšína a vyskytla se příležitost zahrát si v Orlové, kde jsem již působil. Není mi to tady cizí, tudíž jsem této příležitosti využil.

Co od vás trenéři očekávají? A co očekáváte vy od sebe?

Trenéři ode mě určitě očekávají, že budu přínosem a posilou pro tým. A já udělám vše pro to, abych jim byl.