Derby s Karvinou? Nebylo to za hranou, říká Lukáš Juhász

Petr Sobol, 13.01.2022 Orlová i ve druhém letošním souboji s Karvinou vyhrála 5:1. Orli vyhráli už pátý duel v řadě a dostali se na druhé místo tabulky. V sobotu Orlová bude hrát ve Studénce, ještě předtím jsme si ale popovídali s útočníkem Lukášem Juhászem, který letos hraje v dobré pohodě.

Máte za sebou sérii pěti vítězných zápasů v řadě. Je v kabině pohoda?

V kabině určitě pohoda je. Jsme rádi, že jsme dokázali pětkrát v radě zvítězit za tři body, především ta série čtyř venkovních zápasů byla velice těžká. Jsme rádi, ze jsem to zvládli.

Naposledy jste porazili Karvinou – znovu 5:1. V čem byl tento zápas jiný, než ten podzimní?

Nemyslím se, že by ten domácí zápas byl jiný, než ten venkovní. V obou zápasech jsme měli více ze hry a soupeř spíše bránil. Taky nám dali v obou duelech gól až v závěru.

V utkání padlo hodně trestných minut. Bylo to vyhrocené derby?

Utkání bylo trošku vyhrocené, ale ne nijak extra. Nemyslím si, že se objevily nějaké zákroky za hranou.

Na stadion dorazila i vyšší návštěva. Užili jste si to?

Zápas jsme si užili, určitě jménem cele kabiny bych chtěl poděkovat za podporu našich orlovských fanoušků.

V tabulce jste už druzí. Máte teď takovou formu, jakou byste chtěli mít na play-off?

Jestliže si převedeme momentální formu do play-off, budeme jen rádi. Ale doufejme, že forma bude ještě gradovat, ať jsme na play-off v co nejlepší možné formě.

Teď vás čeká Studénka. Co od zápasu čekáte?

Bude to těžký zápas, Studénka je naším sousedem v tabulce. Doma se nám povedlo je porazit a chceme vyhrát i venku, chceme prodloužit naši vítěznou sérii.