PRO SLOVAN VÍTĚZSTVÍM KRAJSKÉHO PŘEBORU SEZONA KONČÍ!!!

Daniel Piš, 18.03.2023 Vyjádření klubu k sezoně a nenastoupení do kvalifikace: „Máme potřebu a je to dokonce naší povinností se vyjádřit naším fanouškům k letošní sezoně. Před sezonou jsem dávali jasné stanovisko, že chceme vybudovat tým budoucnosti, zapojit mladé hráče a odchovance a poprat se o postup do vyšší soutěže v řádu 3-5. let, což se nám letos nadmíru povedlo a to, že vyhrajeme celou soutěž prakticky suverénně jsme ani nečekali, ale jsme za to hrozně rádi a hodláme v tomto modelu pokračovat. Bylo by špatné a chybné, kdybychom chtěli jít do vyšší soutěže s rozpočtem na hraně už letos a rozpustit tým, který budujeme, jelikož všichni hráči v kádru nemají takové pracovní podmínky, aby mohli hrát přes týden a o víkendu utkání a většina mladých ještě potřebnou zkušenost hrát 2. ligu a to nám hlavně jde. Nechceme také udělat tu chybu, že tady přivedeme na jednu sezonu polovinu nových hráčů a po sezoně se vracet zpět do krajského přeboru, toto není náš plán do dalších sezon!!! Doufáme, že všichni naši věrní fanoušci toto pochopíte a budete nám nadále věřit a podporovat nás, tak jako v letošní sezoně a příjmete pozvání na sraz fanoušků a hráčů v pátek 24.3.2023 od 17:00 na ledové ploše zimního stadionu, kde společně zakončíme tuto nadmíru povedenou sezonu. Bude k dispozici malé občerstvení, pivko, focení s hráči a pohárem za vítězství v KLP mužů za rok 2022/2023. Moc Děkujeme – tým MHK Slovan Orlová.