V pátek se Slovan společně s fanoušky rozloučil se sezónou 2022/23

Redakce, 27.03.2023 V pátek 24.3. se uskutečnila rozlučková akce Slovanu s fanoušky na závěr sezóny 2022/23 a společné focení s vítězným pohárem.

Akce se nesla ve veselém duchu a oslav vítězů Moravskoslezského kraje v ledním hokeji. Vítězství nepatří jenom hráčům a vedení klubu, ale taky hlavně věrným fanouškům kteří celou sezónu podporovali a burcovali tým k lepším výsledkům a za to jim patří velké DÍK. Pro fanoušky bylo připravené občerstvení v podobě čepovaného pivka a pro děti skákací hrad se sladkým barem. Hlavním vyvrcholením akce bylo předaní vítězného poháru týmu Slovanu od zástupce svazu ledního hokeje Břetislava Škuty, následovalo týmové focení a focení s fanoušky. Všem zúčastněným by jsme ještě jednou chtěli poděkovat za hojnou účast a těšíme se na vás v následujících sezónách Slovanu.