TIPOVAČKA - Průběžné pořadí a další kolo!

Tomáš Salamon, 13.11.2014 Máme za sebou další kolo tipovačky a velice se nám osvědčila novinka v podobě tipování autora první branky zápasu. Hned dva lidé tipovali správně a mohli jsme tak rozdat 6 bodů navíc, což ještě více přispělo k tomu, že čelo tabulky pořádně houstne. Aneta Župníková a Tomáš Novák už na vrcholku nesedí tak výsostně jako dřív a zespodu se na ně dere spousta dalších, kteří je mohou hned v příštím kole přeskočit! Proto neváhejte a už nyní na facebooku tipujte, jak dopadne zápas s Kopřivnicí! A nezapomeňte přidat tip na autora první branky zápasu!

Vítěz tří lístků

Nejpřesněji tipoval Miroslav Fajčák, který získává 3 lístky na nejbližší domácí utkání. Nechť se o ně přihlásí na salamon@hcorlova.cz

Přidělení bodů v soutěži o permanentku

Miroslav Fajčák za nejbližší tip kromě lístká získává i 8 bodů. Po čtyři body za odchylku 3, která byla druhou nejbližší, získávají Matěj Cheben (odchylka 1:2) a Emil Richter(odch. 3:0). Tři body za správný tip na autora první branky zápasu získávají Tomáš Cheben a Aleš Věčorek, kteří správně odhadli, že skóre otevře Vít Grepl. Zbytek soutěžících, kteří správně určili vítěze, získává po bodu.

Průběžné pořadí v soutěži o permanentku

Aneta Župníková 12 bodů
Martin Balvín 0 bodů
Martin Bohata 0 bodů
Daniel Skupník 0 bodů

Všem bodujícím gratulujeme. Ostatním přejeme štěstí příště.

Odběr příspěvků!

I rychlost v naší tipovačce rozhoduje! Proto se přihlašte k odběru upozornění z naší stránky, ať vám neunikne nejen tipovačka, ale ani žádná aktualita z dění v klubu!