offline

Dotazy | Vedení klubu

Zde můžete zadávat své dotazy na vedení klubu. My se je pokusíme vždy zodpovědět do sedmi dnů.

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat Text příspěvku:
Jméno: Email: Město/tým:
Otázky | Odpovědi

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji otázky 1 - 4 z 4 otázek v této kategorii celkem.

Lukáš | luki.wajsik@seznam.cz | Orlová
7.11.2021, 19:32
Dobrý den,chtěl bych se zeptat kde má Hc Orlová fanshop chtěl bych si nechat vyrobit dres.Děkuji
Orlovak | ondrakupczak@seznam.cz | Karviná
9.2.2020, 17:56
Dobrý den mohly bychom v zápase proti Bohumínu pustit dýmovnici na Stadionu?
Jakub Lochman | lev.lochman@seznam.cz | Rychnov nad kněžnou
10.3.2019, 10:27
Dobrý den,
Jak skáladáte kádr pro příští sezonu, bude druholigová Jaký byl zájem o druhou ligu v Orlové.. Děkuji za Vaši odpověď
Dobrý den, Orlová se ve druhé lize zachránila, v celkové tabulce jsme skončili dvanáctí. Sezona však nedávno teprve skončila, na otázky okolo kádru je brzy. Veškeré informace se dozvíte na našem webu.
ONDRUSZ | zb.ondrusz@centrum.cz | orlova-lutyne
27.12.2017, 16:41
Dobrý den měl bych dotaz, proč existuje tento web když už zhruba měsíc tady nejsou aktualizovaný žádné články ani výsledky, tak raději tento web zrušte! Z pozdravem Ondrusz