O vysoké výhře v Benešove rozhodla poslední třetina

Tomáš Salamon, 28.10.2016 Ačkoliv by výsledek 2:9 pro Orlovou mohl naznačovat hladký průběh zápasu, nebylo tomu tak. Na začátku první třetiny Orli prohrávali a přestože dvěma góly skóre otočili, soupeř dokázal dvě třetiny držet krok. Zlomová byla až poslední třetina, kterou Orli vyhráli 0:6 a zajistili si tři body.

27.10.2016 od 19:00

TJ Horní Benešov - HC Orlová 2:9 (1:1,1:2,0:6)

Branky a nahrávky: 7. Koschatzký (Kovalovsky), 23. Vajda (Svoboda) - 13. Juhasz (Zientek), 22. Kasperlík (Voznica), 23. Deutsch (Kotásek), 44. Zakuťanský (Grepl), 45. Voznica (Kasperlík, Deutsch), 47. Voznica (Juhasz), 50. Zientek (Juhasz), 56. Petrák (Deutsch), 58. Zientek (Kasperlík, Voznica). Průběh utkání:1:0, 1:2, 2:2, 2:9 .
Horní Benešov: Kober (Pospíšil) - Hejhal, Čermák, Bendík, Pělucha, Podzimný, Kopáč, Hlista. Koschatzký, Svoboda, Vaněk, Rohovský, Zigmund, Pavelek, Vajda, Kovalovsky, T. Lhotský, Frač, A. Lhotský, Trubka, Pražák
Orlová: Urbánek (Gleich) - Zientek, Juhasz, Petrák, Kotásek, Kasperlík, Tomis, Grepl, Štefanka, Deutsch, Zamecznik, Voznica, Vaštík, Pavlas, Zakuťanský, Pavlát, Dýrr, Sznapka, Lenomar