Orli řádili! Čtrnáct gólů v rožnovské síti!

Tomáš Salamon, 13.11.2016 Poté, co v domácím zápase Orli v prodloužení prohráli první zápas v této sezóně, mužstvo dalo najevo, že rozhodně nemá v plánu rozdávat body pravidělně. Tým dostal impuls k maximálnímu nasazení a zdravé nakopnutí po první porážce, odnesl Rožnov. Za osmnáct minut si orlovští vytvořili šestigólový náskok a bylo jasné, že zbylé dvě třetiny už nebudou rozhodovat o vítězi, ale pouze o konečném skóre. To se nakonec zastavilo na výsledku 14:5 pro Orlovou!

12.11.2016 od 17:00

HC Rožnov pod Radhoštěm - HC Orlová 5:14 (1:6,3:4,1:4)

Branky a nahrávky: 19. Vyvíjal (Krejčí), 30. Cvečka (Dostál), 37. Prycl (Vyvíjal, Skokan), 40. Skokan (Vyvíjal), 43. Mynarčák (Kunčický, Dostál) - 4. D. Vaštík (Dýrr), 4. Juhász (Kasperlík), 10. Kotásek (T. Vaštík, Dýrr), 15. Juhász (Voznica, Deutsch), 17. Grepl (Pavlas), 19. Zakuťanský (Grepl), 25. Voznica (Štefanka), 29. Juhász (Kytka, Deutsch), 34. Kasperlík (Juhász, Zientek), 38. Kasperlík (Juhász), 43. Voznica, 46. Deutsch (Voznica), 50. Grepl (Pavlas) 60. Voznica (Kasperlík). Vyloučení: 11:8. Využití: 0:1. V oslabení: 0:2. Diváci: 60. Průběh utkání: 0:6, 1:6, 1:8, 2:8, 2:10, 4:10, 4:14.
Rožnov: Mizera (34. Hnilica) - Kunčický, Valentík, Bláha, Mynarčák, Skokan - Kitzberger, Cvečka, Dostál, Prycl, Vyvíjal, Švajda, Krejčí, Halla, Vojkůvka
Orlová: Urbánek (Kolář) - Zientek, T. Vaštík, Štefanka, Deutsch, Kytka, Zámecznik - Juhász, Kotásek, Grepl, Václavík, Voznica, D. Vaštík, Pavlas, Zakuťanský, Dýrr, Kasperlík