Orli zvládli derby v Bohumíně a upevnili si první příčku

Tomáš Salamon, 27.11.2016 Derby s Bohumínem letos mají úplně jiný náboj. V minulosti jsme bývali zvyklí, že náš soused v lize platil za největšího otloukánka a Orli coby favorit soutěže byli vždy i jasným favoritem vzájemných střetnutí. Teď je vše jinak, Bohumín má nabitý kádr plný zvučných jmen a s Orly zápasí o čelo tabulky. K naší radosti tento souboj zatím prohrává a po sobotním zápase, který Orli vyhráli 3:2, je náš náskok na první příčce ještě vyšší.

26.11.2016 od 17:30

HC BOSPOR Bohumín - HC Orlová 2:3 (2:1,0:0,0:2)

Branky a nahrávky: 8. Černín (Mikšan, Gelnar), 12. Ivan (Mikšan, Javín) - 1. Kasperlík (TS), 48. Deutsch, 55. Voznica (Deutsch, Gleich). Vyloučení: 5:7 + Bůček (BOH) 10 min OT. Trestná střílení: 0:1(využito). Využití: 0:1. Diváci: 250. Průběh utkání: 0:1,2:1,2:3.
Bohumín: Šrámek (Půtec) - Javín, Macurek, Černík, Děrgel, Kropka, Milch, Baca - Bůček, Kopún Gelnar, Gola, Špak, Mikšan, Sysala, Ivan, Buba, Král
Orlová: Gleich (Urbánek) - Zientek, T. Vaštík, Tomis, Štefanka, Deutsch, Kytka, Zamecznik - Juhász, Petrák, Kotásek, Grepl, Voznica, Rosůlek, D. Vaštík, Pavlas, Zakuťanský, Dýrr, Pavlát, Lenomar, Kasperlík