Studénka pokořena. Orli zvládli divoké utkání a vezou tři body

Petr Sobol, 07.12.2016 Středeční večer nabídl šlágr krajského přeboru mezi Studénkou a Orlovou. Zápas nabídl devět branek a proměnil se v pořádné drama. Domácí šli rychle do vedení, Orli ale otočili skóre a do poslední třetiny vstupovali s vedením 4:2. Pak se ale děly věci a během necelé minuty padly tři branky. Orlová však přestřelku zvládla, vyhrála 5:4 a upevnila si vedení v tabulce.

07.12.2016 od 17:30

HC Studénka - HC Orlová 4:5 (2:2, 0:2, 2:1)

Branky a nahrávky: 2. Štěpjak (Janečka, Vacula), 20. Sochorek (Tomášek, Pelikán), 44. Jašek (Sochorek, Novák), 45. Tomášek (Štubňa) - 12. Voznica (Juhász), 19. Štefanka (Zákuťanský), 25. Kasperlík (Juhász), 36. Zámeczník (Lenomar), 45. Petrák (Lenomar, Dýrr) Využití: 1:0. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:4, 3:4, 3:5, 4:5.
Studénka: Baldík - Pelikán, Jedlička, Bolek, Veselský, Holanik, Novák, Štěpjak, Kamenčík, Pokorný, Ertel, Tomášek, Čáň, Štubňa, Vacula, Lyčka, Jašek, Sochorek, Sluštík, Orszulik, Mičulka, Martinčík, Janečka.
Orlová: Urbánek - Zientek, Tomis, Štefanka, Kytka, Zámeczník, Deutsch, Petrák, Kotásek, Grepl, Pavlas, Juhász, Voznica, Zákuťanský, Dýrr, Lenomar, Kasperlík.