Na závěr porážka. Orlová netačila na Bohumín

Petr Sobol, 13.02.2017 Už před začátkem sezony bylo jasné, že zápasy Orlové s Bohumínem budou budit emoce. A taky, že v nich půjde o hodně a že to budou vyrovnané bitvy. Vše se naplnilo do detailů, ale až do soboty to byli Orli, kdo měl navrch. Maroszovi svěřenci vyhráli všechny tři vzájemné zápasy a těšili se z psychické výhody. Ta se ale před play-off přehoupla na stranu soupeře. Bohumín v posledním kole vyloupil led suverénního lídra tabulky a vyhrál 3:1 (za domácí se trefil Zientek). Znovu to bylo drama, které se rozhodlo až v závěrečných dvou minutách, tentokrát se ale radoval soupeř.

11.02.2017 od 17:00

HC Orlová - HC BOSPOR Bohumín 1:3 (-:-, -:-, -:-)

Branky a nahrávky: 59. Zientek (Grepl, Pavlas) - 45. Kopún (Křibík), 60. Buček (Javín, Mikšan), 60. Ivan (Mikšan, Bača)
Orlová: Urbánek (Gleich) - Zientek, Tomis, Štefanka, Deutsch, Kytka, Zamecznik - Voznica, Rosůlek, Vaštík D., Pavlas, Zákuťanský, Lenomar, Juhász, Petrák, Grepl.
Bohumín: Pútec (Šrámek) - Javín, Čahoj, Bača, Maczurek, Kropka, Černín, Dergel, Mikšan, Ivan, Král, Křibík, Kopún, Buček, Buba, Gola, Plhoň, Špak.