Pěkná práce! Orlová doma přetlačila Písek

Petr Eliáš, 08.12.2018 Hokejisté Orlové dokázali navázat na povedený zápas s Opavou a doma zdolali dalšího silného soupeře. Tentokrát na svém ledě vyzvali jihočeský Písek, který se brzy ujal vedení. Divoká první třetina však skončila vyrovnaným stavem a následovala druhá perioda, ve které Orlová zápas rozhodla. Písek už ve třetí části dotahoval marně. Za domácí se dvakrát trefil aktivní Akhmetianov, po jedné trefě přidali Blaško, Kovařík, Štěpánek a Ballner.

08.12.2018 od 17:00

HC Orlová - IHC Písek 6:4 (2:2, 3:0, 1:2)

Branky a nahrávky: 11. Akhmetianov (Štěpánek, Kysučan), 13. Blaško (Šmíd), 26. Kovařík (Blaško, Šmíd), 29. Štěpánek (Šmíd, Kovařík), 34. Ballner (Kysučan, Janiczek), 44. Akhmetianov (Ballner, Kysučan) - 3. Hučko (Parýzek), 14. Sýbek (Parýzek), 52. Polata (Koupal), 57. Hučko (Parýzek). Rozhodčí: Kašík - Vašíček, Hendrich. Diváci:218. Vyloučení: 7:8. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1.
Orlová: Ovčaři (Křehlík) - Kučera, Janiczek, Tomis (C), Kropka, Amirov, Spálovský, Szturc, Štěpánek, Šendera, Ballner, Smrčka, Blaško, Šmíd, Kovařík, Klíma, Brodek, Akhmetianov, Hovsepyan, Kysučan.
Písek: Hauser (Buchta) - Turek, Suda, Hora, Parýzek (C), Červinský, Bílek, Houdek, Hanus, Hučko, Šuhaj, Sýbek, Polata, Koupal, Volf, Strnad, Marcilis, Petřík, Matějka, Novotný