Orli vyhráli derby o Orlovou!

Petr Sobol, 06.11.2021 Sobotní program k sobě svedl dva orlovské celky - Orly a tým MSK. Svěřenci trenéra Petra Tomise vstoupili do utkání ve velkém stylu a po první třetině vedli už 4:1. Jenže mladý tým soupeře ve druhém dějství snížil na rozdíl jedné branky a zadělal na drama. V závěrečné třetině se ale prosadili Dang s Lukášem Juhászem a Orli tak oslavili výhru 6:3.

06.11.2021 od 17:00

HC Orlová - MSK Orlová 6:3 (4:1, 0:2, 2:0)

Branky a nahrávky: 1. Pawliczek (Grepl, Zakuťanský), 8. J. Juhász (Voznica, Fejko), 10. Deutsch (Zakuťanský, Grepl), 14. Fejko (Voznica, Ovčaří), 44. Dang (Grepl), 56. L. Juhász (J. Juhász, Fejko) - 12. Piš (Pacoň), 25. Špacír (Čempel, Přeček), 27. Pacoň. Rozhodčí: Jeřábek - Klimek, Puczok. Vyloučení: 8:8. Využití: 3:0. Diváci: 102.
Orlová: Ovčaří - Milch, Deutch, Janiczek, Ševěček, Tvrdík, Godula, Zientek, Smička - Fejko, Pawliczek, Korec, J. Juhász, Zakuťanský, L. Juhász, Voznica, Grepl, Klíma, Dang, Petrák, Dýrr.
MSK Orlová: Pawlas - Vysloužil, Macurák, Šmatelka, Moldřík, Pytlík, Šinal, Witasek - Rusz, Pavlát, Přeček, Brabec, Pohl, Šústek, Čempel, Špacír, Kural, Jančar, Irgl, Pacoň, Piš.