Vítězná série trvá. Orli vyhráli i ve Studénce

Petr Sobol, 15.01.2022 Orlová zvítězila i v šestém utkání v řadě - tentokrát ve Studénce. Domácí sice začali lépe a díky dvěma trefám ve třetí minutě vedli už 2:0, Orli ale dokázali rychle srovnat. Nerozhodný stav platil i po druhé části, a tak se muselo rozhodnout až v té závěrečné. Během ní se dvakrát trefil Korec a Orli si tak odvezli veledůelžité body.

15.01.2022 od 17:30

HC Studénka - HC Orlová 4:6 (2:2, 2:2, 0:2)

Branky a nahrávky: 3. Gola (Žídek), 3. Žídek, 30. Sochorek, 40. Rosypka - 5. Tvrdík (Janiczek), 11. Fejko (Voznica, J. Juhász), 28. Petrák (Ševěček), 37. Pawliczek (Dýrr, Potočný), 49. Korec (Zakuťanský, Petrák), 57. Korec (Zakuťanský, Petrák). Rozhodčí: Pelc - Gygal, Kopečný. Vyloučení: 6:3. Využití: 0:2. Diváci: 219.
Studénka: Medek - Lyčka, Trubka, Novák, Žídek, Janečka, Jedlička - Pokorný, Čáň, Žídek, Sochorek, Tomášek, Rosypka, Šimíček, Kučera, Tatarčík, Gola, Orszulik.
Orlová: Ovčaří - Tvrdík, Godula, Tomis, Ševěček, Zientek, Janiczek - Korec, Fejko, J. Juhász, Pawliczek, L. Juhász, Zakuťanský, Potočný, Petrák, Dang, Voznica, Dýrr.