První vyhrocené semifinále pro Frýdek. Rozhodl Adamský

Petr Sobol, 26.02.2022 Semifinálová série mezi Frýdkem-Místek a Orlovou začala pořádně zostra. První duel byl totiž pořádně vyhrocený a padlo v něm hodně trestů. Ale taky branek. Orli udeřili už v první minutě, domácí ale brzy srovnali. Ještě po dvou třetinách hosté vedli 3:2, Frýdek-Místek ale v závěrečné periodě i díky dvěma využitým přesilovkám skóre otočil a vyhrál 5:3. Rozhodující gól dal Martin Adamský.

26.02.2022 od 13:00

HC Frýdek-Místek B - HC Orlová 5:3 (1:1, 1:2, 3:0)

Branky a nahrávky: 2. Slovák (Mičulka, Fiala), 34. A. Puzoň (Adamský), 42. Slovák (Š. Puzoň), 53. Adamský (A. Puzoň), 56. Bulava (Urban, Š. Puzoň) - 1. Potočný (L. Juhász), 33. Petrák (Fejko, J. Juhász), 38. L. Juhász (Šěvěček). Rozhodčí: Janda - Štěpán, Frančiak. Vyloučení: 5:12, navíc Janiczek (ORL) - 10 min. a Dýrr (ORL) - trest ve hře. Využití: 2:0. Diváci: 236.
Frýdek-Místek B: Němec - Horváth, Konderla, Krutil, A. Valíček, Bulava, Bojota, M. Valíček, Vacula . Hrček, Slovák, Vančo-Minařík, A. Puzoň, Š. Puzoň, Hudeček, Urban, Fiala, Adamský, Mičulka, Heralt.
Orlová: Ovčaří - Godula, Deutsch, Zientek, Janiczek, Klus, Šěvěček, Macurák - Voznica, Grepl, Zakuťanský, J. Juhász, L. Juhász, Dýrr, Petrák, Korec, Fejko, Potočný.