Orli zabrali a porazili Kopřivnici

Tomáš Salamon, 27.11.2011 Orlová na svém ledě přivítala ambiciózní celek Kopřivnice, který zde přijel ve velmi okleštěné sestavě, ale přesto s domácími dlouho doubu držel krok a ještě v polovině zápasu vedl. Poté ovšem Orli zabrali a zápas otočili ve svůj prospěch. Lví podíl na tom má Jakub Szajter, který dva góly dal a na dva přihrál.

27.11.2011 od 17:00

HC Orlová - HC Kopřivnice 5:3 (1:2, 2:1, 2:0)

Branky a nahrávky: 5. Szajter (Opravil, Grepl), 23. Szajter (Opravil), 35. Vaštík (Malík), 46. Grepl (Szajter), 51. Novák M. (Szajter). Rozhodčí: Koziol - Bala, Krakovčík. Vyloučení: 6:8. Využití: 2:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 236.
Orlová: Volf (Noga) - Milch, Malík, Szajter, Hublík, Fábry, Krause, Matušinský, Niedoba, Opravil, Zákuťanský, Vaštík, Burgel, Grepl, Kytka, Branny, Novák, Hanzl, Mintěl, Foltýn, Pavlát
Kopřivnice: Unzeitig (Demel) - Veřmiřovský, Novák, Fojtík, Hruškovský, Jašek, Bartušák, Bílek, Hrubý, Merenda, Barčák, Chalupa, Poláček, Horák, Jeřábek