Mladší dorost opět vítězně!

Tomáš Salamon, 29.10.2013 Mladší dorostenci v neděli odehráli další zápas a našim fanouškům udělali radost.

27.10.2013 od 15:00

HC Orlová - HC Frýdek Místek 2:1 (1:1,1:0,0:0)

Branky a nahrávky: 8. Schovanec (Piš), 24. Sehnálek (Pěčonka, Sojka) - 19. Racek. Vyloučení: 6:3 + Strakoš (FRM) 10 min. nesportovní chování. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1.
Orlová: Křehlík (Juránek) - Sehnálek, Schwitalla, Hynek, Sokanský, Pěčonka, Teplanský, Benda, Skalka, Ligocký, Schovanec, Macko, Piš, Klus, Hasaj, Sojka, Horecký
Frýdek-Místek: Velička - Michálek, Piskoř, Návrat, Bárta, Prokop, Adámek, Nassar, Vlačik, Dlouhý, racek, Puzoň, Strakoš, Urban, Kopeček, Opletal, Kanovský, Yndrst, Stráhot, Juřica
Mladší dorost v neděli nastoupil k dalšímu utkání a opět to byl zápas vítězný. Skóre otevřel v osmé minutě Schovanec, který využil Pišovy nahrávky, ale hosté těsně před přestávkou dokázali vyrovnat. Naši borci se však hned v úvodu druhé části dostali opět do vedení zásluhou Sehnálka a výsledek udrželi až do konce utkání. K týmu se také po dlouhé době z Havířova vrátil Kristián Sojka, který před dvěma lety družstvo dovedl k titulu mezi staršími žáky a hned se ujal kapitánského céčka. Při svém obnoveném debutu v našich barvách asistoval u vítězného gólu.