MDO: Klus rozhodl druhé nájezdy v řadě!

Tomáš Salamon, 28.10.2014 V Novém Jičíně se naši hráči dvakrát ujali vedení, ale soupeř se pokaždé dotáhl a ve druhé části se navíc dostal do vedení. Naši borci však zápas otočili a minutu před závěrečnou sirénou dokonce vedli o dva góly. Bohužel vyrobili dvě obrovské hrubky, které je stály výhru v řádné hrací době. Prodloužení nerozhodlo a na řadu přišly, stejně jako minulý týden v případě mladších dorostenců, nájezdy. A stejně jako před týdnem je rozhodl Dominik Klus, který pro svůj tým vystřelil bod navíc.

26.10.2014

HC Nový Jičín - HC Orlová 5:6 sn (2:2,1:1,2:2-0:0)

Branky a nahrávky: 5.Hilšer(Teichmann,Hudec), 20. Andris (Krupa, Hilšer), 24. Krupa, 60. Maiaško (Najrvar), 60. Krupa (Hudec, Andris) - 2. Šolc, 17. Kantek (Nytra), 26. Přeček (Kantek), 41. Vlachopulos (Kantek), 57. Vlachopulos (Kantek). Vyloučení: 2:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0.
Nový Jičín: Palička (Janoško) - Teichmann, Hilšek, Hudec, Matiaško, Kožený, Andris, Krupa, Tvrdý, Merenda, Najvar,Komáčka,Morávek,Kamas
Orlová: Křehlík (Banot) - Jeziak, Šolc, Santarius, Kantek, Benda, Antoš, Vlachopulos, Přeček, Nytra, Klus