Mladší dorostenci porazili karvinské ženy

Tomáš Salamon, 12.01.2015 Mladší dorost odehrál další zápas proti karvinským ženám, které již minule dokázal porazit. Tentokrát byly Karviňanky oslabeny o brankářku Blanku Škodovou a útočnici Kláru Hymlárovou, které nyní v Buffalu bojují o bronz z mistrovství světa U18, a kluci opět zápas zvládli.

04.01.2015

SK Karviná ženy - HC Orlová 1:4 (0:1,1:3,0:0)

Branky a nahrávky: 23. Kosellková (Hudečková, Gápová). Vyloučení: 1:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 33. Průběh utkání: 0:3,1:3,1:4.
SK Karviná ženy: Dvořáková (Výtisková, Kovářová, Hudečková, Jandíková, Zíková, Křupková, Kosellková, Walicová, Navrátilová, Solničková, Gápová, Kytková, Kaplanová, Sadílková
Orlová: Křehlík - Klus, Benda, Santarius, Nytra, Šolc, Jeziak, Vlachopulos, Jelínek, Antoš, Kantek, Klosko, Čempel, Jančar, Přeček